Komentarjev
Herr Bushati
Herr Bushati Pred 11 urami
Siperfaqsor pse Atdheu me Anen1 nuk ishte Siperfaqsor.
Ana Geci
Ana Geci Pred 11 urami
Sindi pusho mi xhan 😅😅😅😅😅🤣🤦‍♀️
Jeton Bytyqi
Jeton Bytyqi Pred 11 urami
lediana yll po dokesh zemra 🥰😍😍😍
altin mares
altin mares Pred 11 urami
m.slus.info/name/video/g5WmZanQqZrHXaI.html
A
A Pred 11 urami
Ledianes ik hiqu foteve de Ti e don Erin Mevlan hiqu aan lope
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h Pred 11 urami
Marisi djal yll
Perparim Tafa
Perparim Tafa Pred 11 urami
Mos merni rrugeç nga rruga se ky emisjon nuk esht per boks turp me keta njerez pa edukat
Salvatore Kurti
Salvatore Kurti Pred 11 urami
Ne shqiperi kjo metode nuk fuksionon sepse shqiperia eshte e vogel nuk eshte Italia te gjithe shqiptaret kane ne cdo qytet nganje kushuri te tyre vetem ti tusni andej nga Kan dal
Faviljona Osmani
Faviljona Osmani Pred 11 urami
Kjo mduket ka nevoj per psikolog.shum e turbulluar e trazuar kjo ka prb me veten oj shoqe Ana
Zekjije Ibishi
Zekjije Ibishi Pred 11 urami
Ruci me pocin. Ku i keni gjetur keta "trima" apo i kane rene top Channel ne patatina ??
Kastriot Plaka
Kastriot Plaka Pred 11 urami
Eri akoma ska mbushur moshen ta kuptoje se te gjithe jan jers me gjake dhe mos mendo se esht nga lushja o palle se je shum gabim do gezosha te thyente turijet ky djali nga lushja legen djale ca mendove ti se esht nga lushja po hap syt o palle se munt te jet me i fort se pordhet e tua ky djali dori bravo mir ja bere.ktit adoleshentit.
Dhimitra Topi
Dhimitra Topi Pred 11 urami
Ti do jesh thjesht dublant ti dhe bythqire si meta
Daniel marku
Daniel marku Pred 11 urami
Ajde greku ajde tani ri ne burg
Nesti Nini
Nesti Nini Pred 11 urami
Edhe kjo politika qenka (semundje)... Po cte duhet ty o backallem kur sje ne terezi,,,, apo do per karriere ne moshen tende,,,,..
ilir petro
ilir petro Pred 11 urami
po e kemi par kete emisjon para dy vjetesh,apo ke mar lejen o Marin
Dhimitra Topi
Dhimitra Topi Pred 11 urami
Ik ore bythqire
Ze Ver
Ze Ver Pred 11 urami
Mao ce dun ,me ORIGJINE- SHQIPTARE
Km Mm
Km Mm Pred 11 urami
O Mevlan qenke budalla krejt si u prekeka me shume Antonela se Ledjana ja ke fut kot krejt me zgjedhjen e Antoneles
Mile Dori
Mile Dori Pred 11 urami
Ana 2 uroj qe te gjesh njeriun qe te do zemra.ke qene sh e vertete dhe e sinqerte. Me pelqen me shume me Rinianin. Do me pelqente te ishin bashke.
Jurgen Barahoxha
Jurgen Barahoxha Pred 11 urami
Me pelqen titulli "defender europe" ... e kan kuptuar qe ne jemi europa me e vjeter se sa vet europa
Davidoff667king
Davidoff667king Pred 11 urami
mevlan mere 2ja hahahahahhaah
Kimete Troplini
Kimete Troplini Pred 11 urami
kjo iku prej here me salen...kjo seshte e forte por din me te poshtru qe se flet ca ti vije per goje se sala dmth. vaj halli me ra ne dore te kesaj...
Everything's about Cars
Everything's about Cars Pred 11 urami
👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻
A
A Pred 11 urami
O Ariane konomi Muslimoni i met 7gra kshtu qe edhe Mevlanin imer dy po Jo Ledianen
Dua Fans
Dua Fans Pred 11 urami
C donte Ana 1 aty sikur u penalizua nga emisioni , mashtrusa
Meko Harley
Meko Harley Pred 11 urami
Mevlani njeriu me kot qe kam pare ndonjehere. Na u shpif perdite.
Erald M.
Erald M. Pred 11 urami
Nuk eshte "Epell". Eshte "Apell".
Bajyert Haliti
Bajyert Haliti Pred 11 urami
🥊
Rei Dinoshi
Rei Dinoshi Pred 11 urami
E ke turin si pogaçe ariistela
Dua Fans
Dua Fans Pred 11 urami
Kot e larguat Dorin asgje s beri
Everything's about Cars
Everything's about Cars Pred 11 urami
Ky emisjon do i shkaterroii njerziit
BORN2BOOYAH B 2 B
BORN2BOOYAH B 2 B Pred 11 urami
Nuk e kuptoj pse qesh Bora
Meti Xheki
Meti Xheki Pred 11 urami
Pse babai dehur
Daniel Muca
Daniel Muca Pred 11 urami
Po' ky kok leshi kur u be ky erdh edhe beri sherr duhet te zgjidhen Mir plerat qe kerkojn gru ai esht kriminel sa erdh e kerciti grushti sa turp
BORN2BOOYAH B 2 B
BORN2BOOYAH B 2 B Pred 11 urami
Kete Boren nuk e kuptoj pse buzqeshi kur iku Ana se kuptoj
king klau
king klau Pred 11 urami
ANA Brukselit .. Po jep mend 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
P P
P P Pred 11 urami
Bej si bej un po mos bej si bej un.-cit. Ana 1
Blerim Zogaj
Blerim Zogaj Pred 11 urami
kuku qfar sherri amo tu u myt koken kan 🤦‍♀️
Everything's about Cars
Everything's about Cars Pred 11 urami
Po. Pooooooo
A
A Pred 11 urami
O Mevlan hiqu asej lopen ledianes de ajo po qan per Erin ajo edin Erin hihi as lopen o Mevlan
papi g
papi g Pred 11 urami
21 shtete ballkanike thote prezantuesi
H KS
H KS Pred 11 urami
Duket sa te pergatitur gaz-etaret jane, meqe nuk ka bejne per te qeshur me batuta na bejne per te qeshur me gafa.
Bashkim Kombëtare
Bashkim Kombëtare Pred 11 urami
🇦🇱🇽🇰🇦🇱
Tilis Alimema
Tilis Alimema Pred 11 urami
Rini v k
J Rmd
J Rmd Pred 11 urami
Prej juve cka nuk pritet. Ndoshta e keni pergadit vet edhe ket sherr. Sigurisht per qellimet tuaja
Shpetim Zoto
Shpetim Zoto Pred 11 urami
E kini dhjere qe hoqet Erin👍
Francesko Basha
Francesko Basha Pred 11 urami
Prezevativa te shkym
A
A Pred 11 urami
OAndi hiqu asej idijote te ka ofendu keq Jasmin le me at Erlindin hiqu sej o Andi
Km Mm
Km Mm Pred 11 urami
Mevlan ne qofte se je burre kerkoi falje Ledjanes
Baba Tomorri 1
Baba Tomorri 1 Pred 11 urami
Xhozep je aq e korruptuar sa gjithë pordhëlitikanët e tjerë të këtyre 30 viteve po aq dhe hipokrite .
Greta Lepuri
Greta Lepuri Pred 11 urami
Riniani nje idjot
Leon18
Leon18 Pred 11 urami
AMAN SA TE BUKUR ANA DHE RINJANI❤🌹
SaraSkenderi SaraSkenderi13
SaraSkenderi SaraSkenderi13 Pred 11 urami
Injoranti njeri me i shpifur debil 🤮🤮🤮gjenah ana🤗
Laerto Giorgis
Laerto Giorgis Pred 11 urami
Pse dorin e larguhat emision kot
nex toro
nex toro Pred 11 urami
Ore a rrospin perseri e sollet me ju shit mend po skeni ju faj te tillat juve munden mend me ju shit se vet skeni se jau ka pir Laskra mendt
Erjon beqaj
Erjon beqaj Pred 11 urami
🤣🤣🤣🤣🤣
Sabjan Hallaci
Sabjan Hallaci Pred 11 urami
O gjina
Armando
Armando Pred 11 urami
Aristela dhe doktori do ishin çiftit ideal aty mrena
xhoana hoxha
xhoana hoxha Pred 11 urami
Ahahaha për të qeshur jeni. Si do mos ky I riu dhe erdhi dhe do sherr ky erdhi me perzu Erin ky.😒😒
xhoana hoxha
xhoana hoxha Pred 11 urami
@ah ah nk oaragjikoj okay se sjm per paragjikim ktu okay ai I riu e treg veten që do sherr pa lidhje.
xhoana hoxha
xhoana hoxha Pred 11 urami
@Elvis Shahu po po. Po ti CA do beje 🤔
Elvis Shahu
Elvis Shahu Pred 11 urami
@xhoana hoxha 😅😅😅🤣 Do të përzinin nga perputhja pastaj dhe do të fusnin në paraburgim,me gjith ktë egërsim.😉
ah ah
ah ah Pred 11 urami
@xhoana hoxha oj zemer pse make op..po eshte eri ganstjer..po ku e njef ate ai e qo sgupthi erin..mos paragjykojni nga pamja..
xhoana hoxha
xhoana hoxha Pred 11 urami
@Elvis Shahu do ja kisha thyr turinj atit pa mjeker do e kisha bo me berdor 10 make up ne dit.
aman aman obobo
aman aman obobo Pred 11 urami
O si fryhet Gorilla.....
Sadat luma
Sadat luma Pred 11 urami
Pershendetje nga kaçaniku RAMA der King of Kings
Baba Tomorri 1
Baba Tomorri 1 Pred 11 urami
I ngeli goja hapur , diçka pret !
Cristiana Bitri
Cristiana Bitri Pred 11 urami
O ledjana neser te vret edhe ty mos u genje ERI eshte shum i keq drogaxhi dhe nuk eshte hera e par cfar kan keto jan shema budallei te trashe turp tu vi
alban boy
alban boy Pred 11 urami
Albanian ANCIENT city,zbulim te Shqiperise slus.info/name/video/gZiNqYPTYpjLY7I.html
bossi 321
bossi 321 Pred 11 urami
like kujt i pelqeu mshum goca nfun sha e mil ishte mutja
Rovi Koka
Rovi Koka Pred 11 urami
Pse flet sikur po reciton kjo ana ti per aktore sie aty per te qet burr ik se le nam
alban boy
alban boy Pred 11 urami
Albanian ANCIENT city,zbulim te Shqiperise slus.info/name/video/gZiNqYPTYpjLY7I.html
Gg Bbh
Gg Bbh Pred 11 urami
fransi si çup
So you like wine
So you like wine Pred 11 urami
Po mir kur iu erdhi ‘papritur’ largimi i Anes, si erdhi kshu bam bam kjo Aristela ? 😏
aventura
aventura Pred 11 urami
Sa mir ja ka bo atij kopilit te ngrej ne ajer o leperush i vogel
Goni Elezaj
Goni Elezaj Pred 11 urami
Rini e degjeneruar, nje televizion edhe nje emision bordellosh. Nje televizion ne vend qe te gjobitet edhe te mbyllet per disa jave, e len hapur. Cfar i ofroni ju si televizion shikushmeris suaj ? Rrahjeje qe perfundon me vrasje ? Apo degjenerim per te fituar lek ? Edhe dilni e komentoni se Perputhen ka me shum shikishemeri
Giorgos Malakas
Giorgos Malakas Pred 11 urami
Sa poshte keni rene emisionet televizive me dy femra ordinere qe nuk din as vet ca jane dhe i jepni renci po na beni te thyejm televizorin
Albian Lokaj
Albian Lokaj Pred 11 urami
freez e jeshile esht fanta
Denisa Matoshi
Denisa Matoshi Pred 11 urami
Antonela🤮🤮🤮mevlani
barumbadum
barumbadum Pred 11 urami
Pordhe e ftoht...
Greta Lepuri
Greta Lepuri Pred 11 urami
Ana Kauri shume e mire me mire qe doli se jane te gjithe te tjeret llum
lomi picari
lomi picari Pred 11 urami
kjhkllyr
bledi dhima
bledi dhima Pred 11 urami
a me ju lumt , keshtu de hahahahaha super video
Denisa Matoshi
Denisa Matoshi Pred 11 urami
Mevlani❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Ledjana
Rovi Koka
Rovi Koka Pred 11 urami
Hahahah car te dhiere i beri rinani anes hahahahah
Km Mm
Km Mm Pred 11 urami
Ti je ai qe duhet te ndash mendjen o me Antonelen ose me Ledjanen