Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

  Ogledi 1,300,440

Top Channel Albania

Pred 9 dnevi

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLus Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komentarjev
Zylfi Sadikaj
Zylfi Sadikaj Pred 5 urami
Data 28
Rimesa Rinesa_shala
Rimesa Rinesa_shala Pred dnevom
♥️
Laci 33
Laci 33 Pred dnevom
Ishalla nuk kthehet ai harbute ERI AI ESHTE GANGO
Hotel Velkom
Hotel Velkom Pred dnevom
Andi ,Atdhe respekt per ju shum me pelqeni te dy. Ju lumte per kurajen djem te shkelqyer. Bravo kosova jam me ju. Pse ska vajza nga kosova, me guxim vajza ndryshoni boten. Pershendetje per epinionistin, po harroj coronen me ju. Hvala.
Hotel Velkom
Hotel Velkom Pred dnevom
Po pres sot dua te kthehet ai djali eri e ka shpirtin te paster kurse emocionin impulsiv. Dua te prputhen mevlani me Ledijanen .Antonela te dua shum, pershendes te ghith te rinjt ,bravo per kurajon dhe deshiren per ndryshime. Ju lumt,faleminderit per kurajon.emision i bukur ju shof , ju ndjek nga mali i zi. Djemte te stilizuar vishen me bukur se vajzat. Djem te shkelqyer, bravo Juli bukur qe je ndryshe. Mevlan je favorit i im. Bravo MEVLAN, shembull je . Madheshtore
Dren Morina
Dren Morina Pred dnevom
Palim total nga Juli
Anna Anna
Anna Anna Pred 2 dnevi
Ky mund te jet lexuhesi i madh i librave por duket qe esht thjesh nji debil
Blero Duraj
Blero Duraj Pred 2 dnevi
Kto puthjet si pa shije dhe lezet. Arjani thot fjal me vend.. Ejo kto puthje kalamaqesh
Marjo.
Marjo. Pred 2 dnevi
15:17 "Te ngrihesh, te ikesh, te kercenosh, jane te gjitha tiatro" -tha mjeshtri, shikoni pak perqeshjen ne 18:13. Nuk e di ku i keni syte e veshet ju o njerez, po ky gjate gjitheee kohes eshte perpjek tja ngeci dopjo gjashten Sindit, hiqet si viktime dhe vazhdon e perbuz me ironi dhe nuk mban pergjegjesi. Burracak
Drane Gjergji
Drane Gjergji Pred 2 dnevi
Sindi ka arfhe te jape llogari apo te kerkoje llogari perseri nuk don mos e pranoni.
Drane Gjergji
Drane Gjergji Pred 2 dnevi
Bravo Arjan Konomi po shpjegon shume drejt .Te lumte! je shume i mire!
Drane Gjergji
Drane Gjergji Pred 2 dnevi
Ik moj sindi ti nuk din te jspesh llogari.
Drane Gjergji
Drane Gjergji Pred 2 dnevi
O sindi ti a erdhe per te kerkuar falje spo te kerkosh falje?
Ikra Saiti
Ikra Saiti Pred 2 dnevi
Kjo sindi nuk po din e as me ich as valle 😂😂
keli zhuri
keli zhuri Pred 3 dnevi
Si i shkojne servilat mrapa
Teuta Luka
Teuta Luka Pred 3 dnevi
Turp, turp turp te gjithe ju bulizuat nje 22 vjecare! Sikur po e kryqezonit...
Anny Gjokhilaj
Anny Gjokhilaj Pred 3 dnevi
Badigarded e sindit lol 🤣🤣🤣
Dona Rudi
Dona Rudi Pred 3 dnevi
Arjani u zhduksh se ske fjal me vend qe ofendon sindin turp 😡
Jonida Balla
Jonida Balla Pred 3 dnevi
κ ευ ξδ νρξ τ βρητ β η ❤️❤️💋💋❤️❤️🇦🇱🇦🇱
Ada Kasmi
Ada Kasmi Pred 3 dnevi
Ka arritur koha e 2021 edhe sindi qe esht nje vajz qe per moshen qe ka esht shum e zgjuar dhe me shkoll dhe fakti qe esht e vjergjer nuk vlersohet por nenvlersohet dhe ofendohet! Kush ka mendje ne kok e shokon shum qart se juljani esht nje "hippie" per ata qe nuk e din bomethenjen e fjales hippie munden te futen ne google hippit jeton neper qadra duke ber camping dhe duke pir hashash !
e s
e s Pred 3 dnevi
Bora paska lexuar me ne fund komentet tona e i thote Arjanit flm.Bravo Bora po fute edhe Olsen ti lexoj ndonjeher te mar ndonje ide
Xh. H
Xh. H Pred 4 dnevi
Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏
Isa M.
Isa M. Pred 4 dnevi
Ashtsex
Isa M.
Isa M. Pred 4 dnevi
Me mbrojt
Isa M.
Isa M. Pred 4 dnevi
Glückli
Isa M.
Isa M. Pred 4 dnevi
Vellamoterbashkim
Isa M.
Isa M. Pred 4 dnevi
Veqesesesenipluher
Isa M.
Isa M. Pred 4 dnevi
Bota eshte
Armend Bllaca
Armend Bllaca Pred 4 dnevi
moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮
Isa M.
Isa M. Pred 4 dnevi
Punpapun
Isa M.
Isa M. Pred 4 dnevi
Ejsidi
Isa M.
Isa M. Pred 4 dnevi
Segzistonledhatime
Isa M.
Isa M. Pred 4 dnevi
Gabimeat
Isa M.
Isa M. Pred 4 dnevi
Gabimeat
Isa M.
Isa M. Pred 4 dnevi
Sesh zakonisht
Jonida Balla
Jonida Balla Pred 4 dnevi
ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋
Kujtim Kanani
Kujtim Kanani Pred 4 dnevi
Pravo juli
Sara Italy
Sara Italy Pred 4 dnevi
Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂
Hasani Bleron
Hasani Bleron Pred 4 dnevi
arjan konomi mkalli hahahahhaha
Sara Italy
Sara Italy Pred 4 dnevi
Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷
Besa Qinami
Besa Qinami Pred 4 dnevi
o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh
Ylli Bulla
Ylli Bulla Pred 4 dnevi
Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend
abbsnn cose
abbsnn cose Pred 4 dnevi
Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢
Coco Jumbo
Coco Jumbo Pred 4 dnevi
Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon
Lani lena
Lani lena Pred 4 dnevi
Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣
Coco Jumbo
Coco Jumbo Pred 4 dnevi
Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi
Coco Jumbo
Coco Jumbo Pred 4 dnevi
@abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?
abbsnn cose
abbsnn cose Pred 4 dnevi
Sindi eshte shume e mire
Lani lena
Lani lena Pred 4 dnevi
E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin
Ben Beni
Ben Beni Pred 4 dnevi
Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans
Matilda Moni
Matilda Moni Pred 4 dnevi
Sidi ke shum dret
Erisa Qose
Erisa Qose Pred 5 dnevi
Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty
Albanian Blood
Albanian Blood Pred 5 dnevi
kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂
Kralb Oz
Kralb Oz Pred 5 dnevi
Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!
Sevda Berisha
Sevda Berisha Pred 5 dnevi
nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen
mirela ismaili
mirela ismaili Pred 5 dnevi
ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb
Dt Lideri YT
Dt Lideri YT Pred 5 dnevi
.
Arigona Kasaj
Arigona Kasaj Pred 5 dnevi
E kan qa
Andi Tiron
Andi Tiron Pred 5 dnevi
Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija
ermenisa feka
ermenisa feka Pred 5 dnevi
Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂
Anton G
Anton G Pred 5 dnevi
Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %
aola wili
aola wili Pred 5 dnevi
Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo
Valbona Nurcellari
Valbona Nurcellari Pred 5 dnevi
Sindi eshte shume e mire
Anton G
Anton G Pred 5 dnevi
Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏
Alb123
Alb123 Pred 5 dnevi
O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU
aola wili
aola wili Pred 5 dnevi
Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare
Sidorela sida
Sidorela sida Pred 5 dnevi
Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Megi Dapi
Megi Dapi Pred 5 dnevi
Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑
Gotshot 83
Gotshot 83 Pred 5 dnevi
Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar Pred 6 dnevi
Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃
Ali Jaan
Ali Jaan Pred 6 dnevi
Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat
nairodMusic.
nairodMusic. Pred 6 dnevi
15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Pred 6 dnevi
Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar Pred 6 dnevi
Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh
Bleron Feta
Bleron Feta Pred 6 dnevi
Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Pred 6 dnevi
O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon
butrint beshiri
butrint beshiri Pred 6 dnevi
Arjani be like: hajdeni te baba
butrint beshiri
butrint beshiri Pred 6 dnevi
Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Pred 6 dnevi
Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Pred 6 dnevi
Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal
X xx
X xx Pred 6 dnevi
Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare
Ina Bimbela Grijalva
Ina Bimbela Grijalva Pred 6 dnevi
Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄
your dad
your dad Pred 6 dnevi
naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.
Amarilda Gjeci
Amarilda Gjeci Pred 6 dnevi
Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 6 dnevi
Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...
Moza Moza
Moza Moza Pred 6 dnevi
o Juli ti qenke tip ore bravo prz
Korina Ymeri
Korina Ymeri Pred 6 dnevi
O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 6 dnevi
Ana je as
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 6 dnevi
Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 6 dnevi
Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish
F_Z 2021
F_Z 2021 Pred 6 dnevi
Super
F_Z 2021
F_Z 2021 Pred 6 dnevi
♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏
Fatjan Basha
Fatjan Basha Pred 6 dnevi
O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.
Adriatik Diku
Adriatik Diku Pred 6 dnevi
Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj
denis berberi
denis berberi Pred 6 dnevi
H
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 6 dnevi
Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 6 dnevi
Respekte Arjan konomi je shum I mir
Stelio Tobli
Stelio Tobli Pred 6 dnevi
Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred 6 dnevi
Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣
Rigel Hoxhaj
Rigel Hoxhaj Pred 6 dnevi
Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene
Esmeralda Murati
Esmeralda Murati Pred 6 dnevi
Bravo Arjan Konomi 👏👏👏👏 Mir ja bere kesaj debileje Sindi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Erza Ali
Erza Ali Pred 6 dnevi
Asnjona per darsem shqiptare😑
Erina E.E.A
Erina E.E.A Pred 6 dnevi
Kur ben moral edhe Ana Lleshi 😡😡🙄🙄
SIDEMEN GUESS THE SONG CHALLENGE!
23:34
MoreSidemen
Ogledi 3,4 mio.
Nucci - VROOM (Official Video) Prod. by Popov
2:08
Južni Vetar 2 | Ubrzanje: Teaser
0:35
Južni vetar
Ogledi 724 tis.
Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:36:39
SIDEMEN GUESS THE SONG CHALLENGE!
23:34
MoreSidemen
Ogledi 3,4 mio.
Nucci - VROOM (Official Video) Prod. by Popov
2:08
Južni Vetar 2 | Ubrzanje: Teaser
0:35
Južni vetar
Ogledi 724 tis.
Guy Bullies Gamer and Regrets It
8:11
penguinz0
Ogledi 1,7 mio.
Driver Reverses Away From Sliding Car
3:19
Daily Dose Of Internet
Ogledi 5 mio.
Singers Who ACCIDENTALLY Became Famous
16:14
RoomieOfficial
Ogledi 468 tis.
Godzilla vs. Kong - Official Trailer
2:25
Warner Bros. Pictures
Ogledi 66 mio.
PRAVIMO TAJNU GAMING SOBU U STUDIJU !!
12:29